5 июля
|
|
º
|
USD 27,03
RUB 0,46
EUR 28,90

Визит Достопочтенного Дзюнсея Терасавы в Мелитополь. День второй.

306
0
Визит Достопочтенного Дзюнсея Терасавы в Мелитополь. День второй.: фото

14 квітня 2015 року відбулася зустріч мелітопольців з Вельмишановним Дзюнсеєм Терасавой. Духовний провідник прибув в місто з місією миру, з бажанням донести до мешканців міста головне: правда щодо війни яку ми зараз бачимо, потребує донесення до як найбільш широкого кола людей у всьому світі щоб залучити їх у відстоювання права на вільне й добре життя українців.

Шановний гість міста розповів історію становлення буддизму та привів приклади великої віри та щирої правди яка змогла захистити Японське населення. Так під час великої війни з монгольськими військами більш ніж 700 років тому, армія під керівництвом Хубілай Хана бажала панувати над Японією. Але завдяки старанями одного героя-провідника, просвітленого Нітірена, який бажав миру, божественна суть самої природи двічі захистила населення японських островів від вторгнення сукупної 400 тисячної ворожої армії.

Сенсей розповів про свій досвід місій миру, які він завжди проводив в найгарячіших точках, посилаючи небу молитва за молитвою аби запобігти великому горю — війні. Дзюнсей Терасава був першою людиною якій дозволили офіційно бути присутнім на Червоній Площі у Москві ще при Радянському Союзі, куди він силився потрапити саме під час перемовин між Рейганом та Горбачовим задля підписання угод по скороченню озброєнь та зупиненню протистояння — Холодної Війни.

Вельмишановний Дзюнсей Терасава розповів про марш миру який було проведено під час єднання Європи після краху блоку країн Варшавського договору. 

Сенсей молився за мир у Росії після розпаду Радянського Союзу, під час путчу 90-их який міг перерости у велику війну. Він хотів попасти в Росію під час війни в Чечні, але влада країни не дозволила Вельмишановному Дзенсею Теросаві знаходитись в гарячих точках Російської Федерації.

Зараз причина знаходження сенсея в Україні також пов’язано з загрозою. З однією з найбільших загроз людству. Його прагнення миру та молитви це велика допомога суспільству України. Але з іншого боку дуже багато залежить від самих українців. Їх бажання відкрити свої серця, говорити правду та доносити її до населення всієї планети, боронитись від загрози але не ставати агресивними, перемогти чесними та геройськими діями. Сенсей навів приклади використання сили які закінчувались фатально для самого агресора. Він розповів про те що агресивне сталвення до навколишніх країн заставило переглянути свої дії усі країни які бажали побудувати імперії.

Шановний гість міста відповів на ряд запитань в ході яких він пояснив що однією зброєю конфлікт вирішити не можливо. Щире ставлення до себе й людей, правда щодо того що відбувається грають не менш важливу роль. Більш того сама правда може вирішити хід війни повністю підкоривши агресора та вимусивши його відступити під тиском єдиної світової волі.

Дзюнсей Терасава в кінці виступу презентував книгу «Территория Бессмертия» яка розповідає про великі виклики сучасності, та намагається показати людям важливість єднання та спільної волі в подоланні великої кризи світового суспільства яке зіткнулось з новими викликами. Сенсей подарував відвідувачам велику кількість екземплярів книги, персонально підписавши їх кожному бажаючому.

В ході зустрічі сенсей благословив присутніх та помолився за мир в Україні разом із свома учнями. Мелітопольці також зробили маленький подарок шановному гостю, так представник організації Дикий Степ, подарував сенсею автентичні копії скіфських прикрас. Усі бажаючи змогли зробити світлини разом з Вчителем.

«Люди не хочуть війни, війну починають політики задля захоплення та збереження влади. Прості люди бояться війни, вони в жодному разі не хочуть вбивати один одного. Політики не бояться цього — вони хочуть зберегти свою владу, єдиний засіб для цього це зброя. Простим людям зброя не потрібна.»

Сенсей призвав суспільство до єднання та впевненого висловлення своєї волі. Цього буде достатньо для того щоб агресор відступив. Зброя та обмежений спротив необхідний до того моменту доколи суспільство в Україні не зрозуміє що для свого оздоровлення воно повинно говорити правду, не вірити російській пропаганді, називати агресора своїм ім’ям при цьому не боятись Російськой імперії, яка не зможе досягнути своїх цілей коли проти її збройних сил буде стояти єдина воля народу. Народу який бажає миру та волі на своїй землі. Землі своїх пращурів.

Скіфській землі!

Михайло Сажнєв
http://mbox.org.ua/2015/04/junsey_terasawa_day2/

 
комментарии к заметке
Пока комментариев нет. Будьте первым!
Для того чтобы комментировать зарегистрируйтесь и войдите