18 января
|
|
º
|
USD 27,03
RUB 0,46
EUR 28,90

Пластиковий світ: настав час змін

Багато вчених закликають відмовитися від покупки товарів виготовлених з пластмаси. А чому?

170
0
Пластиковий світ: настав час змін: фото

Хтось замислюється про те, що відбувається з пластиком, який ми використовуємо щодня, або яким ефектом він може впливати на наше здоров'я? В наш час будують спеціальні заводи, які переробляють пластмасові відходи, але на жаль не кожен уряд і країна можуть дозволити ретельно рятувати нашу планету від шкідливого матеріалу.

Сьогодні, ми - пластикове покоління. Його почали використовувати в масовому виробництві для упаковки харчових продуктів, пляшок з напоями та предметів особистої гігієни в 1960-х роках. Щорічно проводиться триста мільйонів тонн, і тільки 12 відсотків з них підлягають вторинній переробці. У 2017 році ми виробляємо ще більше пластику, ніж сукупна сума, коли-небудь вироблялася. Якщо він не був знищений, в атмосферу випаровуються токсичні гази, які труять нас. Забруднені океани, земля, знищує морську життя, птахів і тварин і вступаючи в нашу особистий харчовий ланцюг.

Попередні ризики
Ми тільки зараз знаходимо зв'язок з фталатами (група хімічних речовин, які діють як зв'язувальні агенти і эластификаторы) і руйнування ендокринної системи (гормону). Було проведено незліченну кількість досліджень токсичності цих всюдисущих речовин, в тому числі орієнтовна звітна група, яка займається проблемою впливу пластику на життя людини і планети в цілому, ще в 2014 році опублікували висновки про те, що ситуація насправді складна.

Але як жити без пластмаси?
Це не просто, якщо озирнутися прямо зараз, то можна помітити більшість предметів, які виготовлені з пластику. Нам усім потрібна можливість придбати справжню їжу, яка упакована не в пластик. Але якщо ми почнемо діяти прямо зараз і будемо купувати продовольство в скляних пляшках, купувати їжу у місцевих м'ясників, які обгортають продукти в папір і припинимо збирати, купувати одноразові пластикові столові прилади - це значно поліпшить ситуацію. Так, ми не зможемо зробити банкрутом всі виробництва по виготовленню пластику, але перш за все ми зможемо вберегти себе і здоров'я близьких людей від впливу пластмасової продукції. Відповідальність за зміни лежить на нас.

Як дослідник Роберт Сван мудро сказав: «Найбільша загроза для нашої планети - це переконання, що хтось ще її врятує».

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що відбудеться в світі, якщо більшість людей відмовиться їсти м'ясо і як це вплине в цілому на навколишнє середовище, наше здоров'я та інші фактори. Багато вчених стверджують, що приблизно до 2025 року більшість населення буде харчуватися тільки продуктами рослинного походження. Відбудеться це чи ні, ми не можемо знати точно, так як це всього лише припущення. Але якщо все ж станеться переворот у світовому режимі харчування, то на Землі знизиться кількість шкідливих викидів в атмосферу, зміниться економіка, світогляд людей. 

Информация взята с сайта - https://znaj.ua/society/plastykovyj-svit-nastav-chas-zmin

комментарии к новости
Пока комментариев нет. Будьте первым!
Для того чтобы комментировать зарегистрируйтесь и войдите