18 января
|
|
º
|
USD 27,03
RUB 0,46
EUR 28,90

Експерти назвали "вимираючі" професії

Незалежно від того, чи намагаєтеся ви знайти кар'єрний шлях, адаптований до ваших можливостей чи інтересам, а так само які потрібні суспільству з часом повільно зникають. Технології і соціальний розвиток призвело до появи нових кар'єрних здібностей, в той же час повільно змушуючи інших зникнути.

149
0
Експерти назвали

Існують кілька професій, які з кожним днем втрачають свою актуальність. Давайте разом розглянемо їх:

Касир
З припливом самообслуговування і автоматичними процесами під час покупки типовий роздрібний касир в кінцевому підсумку зникне в кар'єрі. Технології дозволяють просунутися в тому, як ми робимо покупки, а клієнти хочуть менше людської взаємодії.

Телефоніст
В даний час люди не використовують телефон, як раніше. З іншими, більш ефективними способами спілкування - такими як електронна пошта або текстові повідомлення - старомодний телемаркетинг поступово перетворюється в роботу минулого. Коли маркетинг електронної пошти зростає, ці звичайні робочі місця більше не користуються попитом.

Туристичний агент
З великим користуванням інтернету та можливістю здійснювати пошук по дешевим сайтам, порівнянним з туристичними агентами, ця стара шкільна робота повільно зникає з системи. Пройшли ті часи, коли нам потрібен сторонній чоловік, щоб знайти найкращі пропозиції під час поїздок, тому що інтернет зробив цю здатність набагато простіше для нас.

Таксі
Виклик таксі буде відсутній з появою програм з технологією GPS. Таксисти повинні будуть стежити за тенденцією, щоб зберегти свій бізнес на плаву.

Паперова редакція
Не дивно, що друковані ЗМІ зникають з галузі. Все більше і більше споживачів стають цифровими, коли мова заходить про розваги та новини. Видавничим компаніям нелегко йти в ногу з часом. Ці галузі поступово зникають, щоб створити нові цифрові медіакомпанії.

Листоноша
З ростом технологій і електронної пошти потреба в поштових службовцях повільно скорочувалася. З ростом числа приватних компаній, які займають посаду поштового відділення, у цієї урядової роботи мало шансів на кар'єрне зростання і просування.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що дорослі люди, які почали легкі вправи кілька разів на тиждень, призводять до більшої енергії після шести тижнів. Люди, які тренуються регулярно, відзначили, що сон став набагато краще, і вони менше стали помічати втому.

Інформація взята з сайту - https://znaj.ua/society/eksperty-nazvaly-vymyrayuchi-profesiyi

комментарии к новости
Пока комментариев нет. Будьте первым!
Для того чтобы комментировать зарегистрируйтесь и войдите