18 января
|
|
º
|
USD 27,03
RUB 0,46
EUR 28,90

Проекту із розвитку малого сільськогосподарського підприємництва

За підтримки Німецького Уряду у Запорізькій області продовжується реалізація проекту із розвитку малого сільськогосподарського підприємництва.

129
0
Проекту із розвитку малого сільськогосподарського підприємництва: фото
4 липня 2017 року у с. Семенівка Мелітопольського району відбулася перша із чотирьох запланованих зустрічей із потенційними учасниками проекту – мешканцями Семенівської сільської ради, м.Мелітополь, Мелітопольського, Якимівського та Токмацького району.
Мета таких зустрічей – максимальне інформування потенційних учасників проекту про концепцію, основну мету та завдання проекту, умови участі та основні етапи реалізації проекту.
Кожному учасникові зустрічі було запропоновано заповнити відповідну анкету, яка дозволить у майбутньому підтримувати безпосередній зв’язок із ним, надсилати необхідні інформаційні матеріали та запрошення на подальші зустрічі й серію тренінгів з основ сільськогосподарської діяльності та малого підприємництва.

Подальші зустрічі для всіх зацікавлених відбудуться протягом липня 2017 року, про що попередньо буде оголошено на веб-порталі Семенівської сільської ради.
 
Нагадаємо, що 5 квітня цього року в м.Мелітополь на базі Бізнес-інкубатору «Ліфт» було офіційно дано старт реалізації даного проекту, основною метою якого є навчання основам сільськогосподарського бізнесу місцевого населення та вимушено переміщених осіб (ВПО). За задумом організаторів у результаті проекту у Запорізькій області з’явиться низка нових малих сільськогосподарських підприємств із налагодженою кооперацією між ними.
 
Даний проект було запроваджено громадською організацією «Комітет Майбутнього. Солідарність і відповідальність» за підтримки районної державної адміністрації Мелітопольського району та Семенівської сільської ради, Мелітопольського міського центру зайнятості та німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), яка діє за дорученням Німецького уряду..
 
Довідка:
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.
комментарии к новости
Пока комментариев нет. Будьте первым!
Для того чтобы комментировать зарегистрируйтесь и войдите