21 января
|
|
º
|
USD 27,03
RUB 0,46
EUR 28,90

"Так люблю той Львів, що бракує слів"

1619
0
4 місяці тому я оселився у місті, про яке міг чути лише з екранів телевізорів та розповідей знайомих та родичів. Львів - місто кави, пива, бандерівців та жахливого відношення до російськомовного населення. Весь цей фасад спадає, як тільки ти губишся. І тут приходить тобі на зустріч львівська гостинність. І фактично, не важливо, якою мовою ви спілкуєтеся, українською чи російською. Львів’яни можуть, а головне хочуть допомогти вам.

 Та окрім цього позитивного відношення до тебе, в очі кидається неймовірні споруди, побудовані у XVII-XVIII (17-18, ну щоб прям точно розуміли) століттях, які реставруються і не змінюються вже протягом століть. То є і церква св. Ольги та Єлизавети, і львівська Ратуша, і Палац Потоцьких, і звісно мій університет – Львівська Політехніка. Взагалі, це місто найкрасивіших університетів України, на мою думку. Так, Львівський Університет Безпеки Життєдіяльності, в якому навчається моя дівчина, займає перше місце серед найкрасивіших університетів Львова, звичайно, у моєму списку.


Львівський Університет Безпеки Життєдіяльності

Напевно, коли потрапляєш у духовний центр України, одне з перших, що тобі хочеться побачити – це є храми та церкви. І тут список Львова насправді великий. У переважній більшості, це католицькі храми. Найграндіознішими серед яких стали: храм Ольги та Єлизавети, Собор Святого Юра, Домініканський Собор та багато іншого. І справді, коли входиш у храм, ти одразу почуваєш щось неймовірне, просто дух захоплює. Фрески та мозаїка надають соборам справжньої індивідуальності і таємничості. 


Собор святої Ольги Та Єлизавети

Окрему увагу треба приділити кафе та пабам. Просто не можливо відвідуючи Львів, не завітати у Кавову Мануфактору за філіжанкою смачної кави з неймовірним чізкейком, або ж випити пива у пабі Лемберг чи Правді. У разі, якщо закортілося спражнього львівського колориту, раджу відвідати такий заклад як Криївка. Але майте на увазі, ви маєте знати пароль. Після фрази «Слава Україні», для входу у заклад, ви зобов’язані сказати «Героям Слава». І все, вхід вільний. 


Кафе «Криївка»

Загалом, Львів залишає лише позитивні емоції під час від’їзду. Ця старовинність та загадковість лише підкреслює все це. І я ще не знав жодну людину, яка б не була здивована гостинністю та красою Львова.
Щодо мене, то я тут навчаюсь на факультеті «міжнародні відносини», 1 курс. Не скажу, що подобається, але є надія. Та час дарма не втрачаю, факультативи, семінари, конференції, все це є , якщо не безкоштовним, то з маленьким грошовим внеском від самого учасника, десь до 30 грн.
 

Театр опери і балету ім. С. Крушельницької

Та от що я вам скажу, ви маєте відвідати Львів і він вам обов’язково сподобається. А якщо ні, то я поверну вам гроші. :-)


Автор: Евгений Корниенко
 
комментарии к заметке
Пока комментариев нет. Будьте первым!
Для того чтобы комментировать зарегистрируйтесь и войдите